DBT30H-11.0-9P-BK-P
MFR.Part #
DBT30H-11.0-9P-BK-P
JLCPCB Part #
C7421443
Package
Plugin,P=11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 11mm 300V 30A 9 9P Black M4 Mid Terminal Plugin,P=11mm Barrier Terminal Blocks ROHS