DBT30H-11.0-3P-BK-P
MFR.Part #
DBT30H-11.0-3P-BK-P
JLCPCB Part #
C7421437
Package
Plugin,P=11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 11mm 3 300V 30A 3P Black M4 Mid Terminal Plugin,P=11mm Barrier Terminal Blocks ROHS