DBT30C-7.62-9P-BK-P
MFR.Part #
DBT30C-7.62-9P-BK-P
JLCPCB Part #
C5291731
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 17.5A 1x9P 2-Side 450V 7.62mm 9 9P Black Mid Terminal Straight Plugin,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS