DB2EKA-3.5-10P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EKA-3.5-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C5253056
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10P 16~28 1x10P 3.5mm 320V 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS