DBT30C-10.0-7P-BK-P
MFR.Part #
DBT30C-10.0-7P-BK-P
JLCPCB Part #
C5182952
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 12~22 1x7P 20A 300V 7 7P M4 Mid Terminal 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS