DB910-7.62-2P-GN-P
MFR.Part #
DB910-7.62-2P-GN-P
JLCPCB Part #
C430615
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~26 1x2P 2 2P 300V 30A 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS