DB2EKAM-3.5-5P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKAM-3.5-5P-GN-S
JLCPCB Part #
C5253073
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x5P 3.5mm 320V 5 5P 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS