DB2CM-5.08-11P-GN
MFR.Part #
DB2CM-5.08-11P-GN
JLCPCB Part #
C2840773
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 15A 1x11P 300V 5.08mm Feed Through Green Panel Mount Screw 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS