DB2EVM-3.81-20P-GN
MFR.Part #
DB2EVM-3.81-20P-GN
JLCPCB Part #
C7436041
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x20P 20 20P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS