DBT30S-10.0-7P-BK-P
MFR.Part #
DBT30S-10.0-7P-BK-P
JLCPCB Part #
C5184940
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 1x7P 2-Side 20A 300V 7 7P Black Side Mount 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS