DB2EVHB-3.5-2*5P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EVHB-3.5-2*5P-GN
JLCPCB Part #
C42388874
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 2 2x5P 3.5mm 300V 5 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS