DB2EKM-3.5-7P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EKM-3.5-7P-GN-S
JLCPCB Part #
C717429
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x7P 3.5mm 320V 7 7P 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS