DB2EVC-3.81-3P-BK
MFR.Part #
DB2EVC-3.81-3P-BK
JLCPCB Part #
C430328
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS