DB129V-7.5-3P-GN-S
MFR.Part #
DB129V-7.5-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C2682300
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~26 1x3P 2.5 20A 3 300V 3P 7.5mm Green M3 Through Hole 插件,P=7.5mm Screw Terminal Blocks ROHS