DB127S-3.5-7P-GN-S
MFR.Part #
DB127S-3.5-7P-GN-S
JLCPCB Part #
C4555914
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~26 1x7P 3.5mm 300V 7 7P Green Through Hole Plugin,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS