DB2ERH-5.08-2*7P-GN
MFR.Part #
DB2ERH-5.08-2*7P-GN
JLCPCB Part #
C5224468
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 15A 2 2x7P 300V 5.08mm 7 Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS