DB141V-2.54-8P-GN
MFR.Part #
DB141V-2.54-8P-GN
JLCPCB Part #
C2898750
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 150V 18~26 1x8P 2.54mm 4A 8 8P Green 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS