DB2ERH-3.5-2*10P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERH-3.5-2*10P-GN
JLCPCB Part #
C5184965
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10 2 20P 2x10P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS