DB2ERF-5.08-14P-GN
MFR.Part #
DB2ERF-5.08-14P-GN
JLCPCB Part #
C725716
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14 14P 15A 1x14P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS