DB2ERC-7.62-4P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-7.62-4P-GN
JLCPCB Part #
C395901
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 4 4P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS