DB2ERC-3.81-6P-BK
MFR.Part #
DB2ERC-3.81-6P-BK
JLCPCB Part #
C5244107
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS