DB2EK-3.5-12P-GN-S
MFR.Part #
DB2EK-3.5-12P-GN-S
JLCPCB Part #
C430566
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 16~28 1x12P 3.5mm 320V 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS