DB2EKM-5.08-5P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKM-5.08-5P-GN-S
JLCPCB Part #
C395758
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x5P 2.5 5 5.08mm 5P 630V Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS