DB251S-3.5-10P-GY
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB251S-3.5-10P-GY
JLCPCB Part #
C48936261
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.75 1 10 10P 18~24 1x10P 3.5mm 320V 8A Gray Through Hole Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS