DB2EAM-3.81-3P-GN
MFR.Part #
DB2EAM-3.81-3P-GN
JLCPCB Part #
C22439003
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Board Side/Plug Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS