DB2EK-3.81-10P-GN-S
MFR.Part #
DB2EK-3.81-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C395722
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10P 16~28 1x10P 3.81mm 320V 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS