DB910R-6.35-3P-GN-S
MFR.Part #
DB910R-6.35-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C911181
Package
Push-Pull,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5~4 10~26 1x3P 3 300V 30A 3P 6.35mm Green Right Angle 弯插,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS