DB1ERC-5.08-7P-GN
MFR.Part #
DB1ERC-5.08-7P-GN
JLCPCB Part #
C2921006
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 5.08mm 630V 7 7P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS