DB141R-2.54-5P-GN
MFR.Part #
DB141R-2.54-5P-GN
JLCPCB Part #
C2898757
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 150V 18~26 1x5P 2.54mm 4A 5 5P Green 弯插,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS