DBT50G-7.62-7P-BK-P
MFR.Part #
DBT50G-7.62-7P-BK-P
JLCPCB Part #
C918111
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x7P 20A 300V 7 7.62mm 7P Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS