RVT1A681M1010 680UF 10V
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
RVT1A681M1010 680UF 10V
JLCPCB Part #
C970709
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10V 10mm 277mA@120Hz 2800hrs@105℃ 680uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS