CXP0850-220M-AG(22uh)
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CXP0850-220M-AG(22uh)
JLCPCB Part #
C7187324
Package
SMD,8.5x8mm
Description
22uH 4.5A 6.5A 82mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS