CD43-150M 15UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD43-150M 15UH
JLCPCB Part #
C2826644
Package
SMD,4.5x4mm
Description
15uH 235mΩ 920mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS