PNLS252012-6R8M 6.8UH
MFR.Part #
PNLS252012-6R8M 6.8UH
JLCPCB Part #
C2849433
Description
1A 1A 325mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS