PNLS3010-150M 15UH
MFR.Part #
PNLS3010-150M 15UH
JLCPCB Part #
C2997556
Package
1212
Description
15uH 420mA 420mA 850mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS