PNLS252010-4R7M 4.7UH
MFR.Part #
PNLS252010-4R7M 4.7UH
JLCPCB Part #
C2849424
Description
300mΩ 4.7uH 950mA 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS