JBLE2101M025A080RLM 100UF 25V
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
JBLE2101M025A080RLM 100UF 25V
JLCPCB Part #
C19270657
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
1.1A@100kHz 100uF 2000hrs@105℃ 25V 40mΩ@100kHz 5mm 8mm ±20% Plugin,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS