CXP0420-1R5M-AG(1.5uh)
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CXP0420-1R5M-AG(1.5uh)
JLCPCB Part #
C7461338
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.5uH 45mΩ 5A 6A Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS