CXP1050-330M-AG(33uh)
MFR.Part #
CXP1050-330M-AG(33uh)
JLCPCB Part #
C7187329
Package
SMD,11x10.2mm
Description
33uH 5A 6A 87mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS