PNLS6045-151M 150UH
MFR.Part #
PNLS6045-151M 150UH
JLCPCB Part #
C2849544
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.1A 150uH 845mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS