CXP1050-1R0M-AG(1.0uh)
MFR.Part #
CXP1050-1R0M-AG(1.0uh)
JLCPCB Part #
C7461385
Package
SMD,11x10.2mm
Description
19.5A 1uH 2.6mΩ 30A Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS