CXP0620-4R7M-AG(4.7uh)
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CXP0620-4R7M-AG(4.7uh)
JLCPCB Part #
C7461356
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
3.5A 4.7uH 5.5A 60mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS