CXP0520-6R8M-AG(6.8uh)
MFR.Part #
CXP0520-6R8M-AG(6.8uh)
JLCPCB Part #
C7461345
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
130mΩ 2.6A 3.5A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS