CXP1040-3R3M-AG(3.3uh)
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CXP1040-3R3M-AG(3.3uh)
JLCPCB Part #
C7461377
Package
SMD,11x10.2mm
Description
10A 12mΩ 16A 3.3uH Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS