JBLM2221M025C090RTM 220UF 25V
MFR.Part #
JBLM2221M025C090RTM 220UF 25V
JLCPCB Part #
C19270707
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
2.1A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 50mΩ@100kHz 6.3mm 9mm ±20% SMD,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS