CXP0530-6R8M-AG(6.8uh)
MFR.Part #
CXP0530-6R8M-AG(6.8uh)
JLCPCB Part #
C7461350
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
3.5A 5A 6.8uH 70mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS