CXP0630-8R2M-AG(8.2uh)
MFR.Part #
CXP0630-8R2M-AG(8.2uh)
JLCPCB Part #
C7461361
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
4.5A 5.5A 65mΩ 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS