CD75-3R3M 3.3UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD75-3R3M 3.3UH
JLCPCB Part #
C2826690
Package
SMD,7.8x7mm
Description
3.3uH 45mΩ 4A Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS