CXP1250-470M-HG(47uh)
MFR.Part #
CXP1250-470M-HG(47uh)
JLCPCB Part #
C7461398
Package
SMD,13.5x12.7mm
Description
4.5A 47uH 5.5A 85mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.7mm Power Inductors ROHS