CD73-3R3M 3.3UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD73-3R3M 3.3UH
JLCPCB Part #
C2826677
Package
SMD,7.8x7mm
Description
25mΩ 3.3uH 4A Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS